Haша команда

Федоренко Дмитро Валерійович

Керівництво компанією здійснює адвокат Федоренко Дмитро Валерійович, 1979 року народження, який має вищу юридичну освіту, закінчив магістратуру з фінансового менеджменту, а також Інститут інтелектуальної власності і права, здобувши кваліфікацію фахівця з інтелектуальної власності.

 

В юріспруденції з 2002 року, а з 2007 року займається адвокатською діяльністю.

Пархоменко Дмитро Володимирович

Керівництво віддлілом цивільного права і процесу здійснює старший партнер компанії - адвокат Пархоменко Дмитро Володимирович, 1970 року народження, який має вищу юридичну освіту, кваліфікація - магістр права.

 

Займається роботою у сфері права з 2000 року, з 2007 року займається адвокатською діяльністю. Має право здійснення адвокатської діяльності за межами України.

Адвокат Войніканіс-Мирський Ян Сергійович

Адвокат Войніканіс-Мирський Ян Сергійович, 1988 ркоу народження, є старшим партнером компаінї, здобув вищу юридичну освіту, закінчивши з відзнакою Академію адвокатури України за спеціальністю "Правознавство" та кваліфікацією "юрист".

 

З 2008 року займав посади юрисконсульта та радника з правовоих питань в приватних компаніях, у 2011 році отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю та по сьогоднішній день займається адвокатською практикою. у Адвокатському Об'єднанні займає посаду начальника відділу господаркьсого та адміністравтиного права і процесу.

Катерина Миколаївна Ковалевська

Катерина Миколаївна Ковалевська, 1982 року народження - асоційований партнер Компанії. Освіта - магістр права (Київський міжнародний університет).
Має багатий досвід повної (комплексної)  підтримки діяльності виробничих і торгівельних компаній, а також компанії сфери послуг (туристичних, медичних) в сфері корпоративних, договірних відносин, цивільного, господарського та трудового права. Спеціалізується на організації та проведенні загальних зборів учасників господарських товариств, юридичному аудиті, а також консультуванні суб'єктів господарювання з питань організації та ведення бізнесу.

 

В юриспруденції з 2003 року. Має свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю (2008 рік).
Член правління ВГО "Рада адвокатів України".

 

Сакалюк Дмитро Васильович

Сакалюк Дмитро Васильович, адвокат, асоційований партнер.
Досвід в юриспруденції з 2004 року, з 2011 року займається адвокатською діяльністю.
Має досвід роботи на керівних посадах в страховій галузі.

 

Основні спеціалізації: страхове право; юридична допомога при ДТП; спори, пов'язані з відшкодуванням збитків; представлення інтересів клієнта в судах.

 

Бажаєте спiвпрацювати з нами ?

Індивідуальний підхід, відповідальність та взаємоповага складають основу політики нашого Об'єднання.

Зв'язатися з нами