Про компанію

Адвокатська компанія «АРЦЕО» розпочала свою діяльність 24.01.2014 року. З того часу компанія вправно супроводжувала діяльність найуспішніших компаній промислового комплексу.

 

Найбільш необхідними для таких підприємств були: участь у переговорах, підготовка договорів (в тому числі і зовнішньоекономічних), опрацювання договірних схем, консультування та здійснення процедур щодо набуття прав на об’єкти інтелектуальної власності, захист прав в судових інстанціях та допомога в роботі з державними контролюючими органами.

 

Згодом коло наших клієнтів розширилося, новими клієнтами стали творці музичних творів, студії звукозаписів, суб’єкти господарювання в різноманітних галузях господарської діяльності.

 

В процесі супроводу господарської діяльності наших клієнтів ми відчули нагальну необхідність в їх захисті, оскільки останнім часом стає швидше правилом, ніж виключенням, обшук приміщень підприємств та помешкань підприємців контролюючими та правоохоронними органами, затримання директорів та бухгалтерів з порушенням процесуальних норм, вилучення всіх документів та технічних засобів підприємства (і навіть тих що не відносяться до об’єкту перевірки).

 

Так з метою захисту ведення клієнтами господарської діяльності та можливих наслідків при її здійсненні, наша компанія активно практикує захист в кримінальних справах.

Зв'яжіться з нами прямо зараз:

 
 • Адреса:
  Україна, м Київ, 01135
  вул. В'ячеслава Чорновола,
  33/30, оф. 43
 • Телефон:
  +380 44 501 22 37
  +380 44 236 74 08 (факс)
 • Електронна пошта:
  arceosite@gmail.com