Арцео - Адвокатське об'єднання

Основне про Адвокатське об'єднання АРЦЕО:

Раді привітати всіх, хто звернувся до нашого електронного офісу! Наша web-сторінка створена для тих осіб, які мають бажання ознайомитися з основними принципами та положеннями діяльності адвокатської компанії «АРЦЕО».

 

Відразу ж слід відмітити ту особливість, що діяльність компанії спрямована на вузьке коло осіб, які є клієнтами компанії, що в свою чергу створює максимально довірливі відносини, можливість відчувати потреби клієнта та його турботи, а також надає можливість індивідуального, зваженого підходу до кожного питання чи проблеми клієнта.

Впевненiсть

Нам довіряють як справжнім партнерам

Знання

Досвід здобутий

роками

Сила

Впевненість в своїх силах на всіх етапах справи

Основними напрямами роботи компанії є обслуговування підприємств, так званого ПК (промислового комплексу). Таке обслуговування охоплює участь висококваліфікованих юристів в переговорних процесах, розробки договірних схем та безпосередньої підготовки договорів, в тому числі зовнішньоекономічних, допомога у врегулюванні конфліктів шляхом переговорів (медиація), ведення досудового врегулювання спорів (претензійна робота), а також ведення справ у судах.

 

Слід відзначити, що серед фахівців компанії є і спеціалісти з формою допуску до державної таємниці, що надає можливість приймати участь у справах, до яких не кожен юрист чи адвокат може бути допущений. Також в компанії працюють адвокати, які мають право здійснювати адвокатську діяльність на територіі інших держав.

 

В той же час, ми не залишаємо на одинці клієнтів із особистими проблемами, які мають безпосередній вплив на ведення господарської діяльності. До таких проблем можуть відноситися і дорожньо-транспортні пригоди, і ускладнення відносин з банками та страховими компаніями, конфлікти з сусідами, розділ майна, набуття прав власності на майно, захист перед правоохоронними органами.
 

Наші фахівці у галузі інтелектуальної власності нададуть вичерпну консультацію, здійснять процедури набуття прав на об’єкти інтелектуальної власності та вживуть усіх заходів для їх охорони.

 

Так, звертаючись до нас, клієнт отримує надійного партнера, високопрофесійного помічника, та гарантованого зберігача інформації.

 

Нашi клiєнти та партнери:

 

Зв'яжіться з нами прямо зараз:

 
 • Адреса:
  Україна, м Київ, 01135
  вул. В'ячеслава Чорновола,
  33/30, оф. 43
 • Телефон:
  +380 44 501 22 37
  +380 44 236 74 08 (факс)
 • Електронна пошта:
  arceosite@gmail.com